Рамка за слики LOVE & FAMILY со модел по избор

120 ден.

89 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производите:

Рамка за 5 фотографии LOVE

 • 45 x 38cm
 • х3 рамки за 10x15cm фотографии
 • х1 10 x 10 cm
 • x1 во форма на срце

Рамка за 3 фотографии FAMILY

 • 40 x 21cm
 • x2 рамки за 10 х 10cm фотографии
 • x1 рамка за 10 х 15cm фотографии

Рамка за 2 фотографии

 • 33cm x 19cm
 • x2 рамки за 10 х 15cm фотографии

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.