Рамка за слики LOVE & FAMILY со модел по избор

250 ден.

119 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

7
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Рамка за 3 слики Family 300 ден. 129 ден.
Рамка за 2 слики 250 ден. 119 ден.

Опис

Карактеристики на производите:

Рамка за 5 фотографии LOVE

 • 45 x 38cm
 • х3 рамки за 10x15cm фотографии
 • х1 10 x 10 cm
 • x1 во форма на срце

Рамка за 3 фотографии FAMILY

 • 40 x 21cm
 • x2 рамки за 10 х 10cm фотографии
 • x1 рамка за 10 х 15cm фотографии

Рамка за 2 фотографии

 • 33cm x 19cm
 • x2 рамки за 10 х 15cm фотографии

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.