Уживање во новитетите на Ramona Coffee! 30% попуст на кафе лате, еспресо, цеден сок, сендвич со три вида сирење, сендвич со печеница или сендвич со мортадела во Ramona Coffee

Цена од

63 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

90 ден.

Попуст

30%

Заштеда

27 ден.

Купени: 27

Добивате

Опции на понудата:

Сендвич со 3 вида сирења 150 ден. 105 ден.
Сендвич со мортадела 140 ден. 98 ден.
Сендвич со печеница 160 ден. 112 ден.
Еспресо 90 ден. 63 ден.
Кафе Лате 170 ден. 119 ден.
Цеден сок Ramona 190 ден. 133 ден.

*Составот на храната и кафето може да го погледнете во делот ОПИС 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.02.2023 до 31.03.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи за во локалот и за носење
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Сендвич со 3 вида сирења :  лепче, топено сирење, бело сирење, жолто сирење, краставица, маслинки и марула

Сендвич со печеница: лепче, печеница, пушен кашкавал, павлака, марула, краставица

Сендвич со мортадела: лепче, мортадела, бело сирење, топено сирење, краставица

Еспресо - Arabica 

Кафе Лате - Arabica, може да биде со вкус на карамела, ванила и колачиња

Цеден сок Ramona - портокал, калинка, грејпфрут, лимон

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.