Специјална понуда за денот на вљубените! 31% попуст на две чаши вино + овчи кашкавал во Ramona Coffee во вредност од 420 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

Вредност

420 ден.

Попуст

31%

Заштеда

130 ден.

Купени: 2

Добивате

2 чаши вино + порција овчи кашкавал во Ramona Coffee

Во понудата е вклучено:

  • 2 чаши вино по 150 ml
  • Порција овчи кашкавал (150 gr )

*Виното е по избор: бело вино темјаника, розе, црвено вино вранец

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.02.2023 до 31.03.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи за во локалот и за носење
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.