39 ја следат оваа компанија


- 10%

10% попуст на Ранец HP Pavilion Wayfarer Backpack

7200 ден.

6490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот: 33 x 18.5 x 54 cm
 • Одговара до: 15.6″(39.6 cm)
 • Тежина: 1.285 kg
 • Боја: Црна
 • Водоотпорен

Технолошкиот џеб го држи вашиот адаптер на место,со што може лесно да полните лаптопот преку преносот на кабелот.Движете се слободно со џебот RFID што помага да ги заштите информациите за вашата кредитна картичка да не бидат украдени додека се движите низ гужви.Наполнете го вашиот лаптоп без да го отстраните од ранецот.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.