- 12%

12% попуст на ранец за 15.6” лаптоп Couchevel 160510 од Рувекс

2550 ден.

2244 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

Ранец за 15,6” лаптоп Courchevel 160510

Одлично изработен ранец за 15,6” лаптоп од Францускиот производител Port Designs. Поседува голема преграда од напред(за лаптоп и таблет) и две помали во кои можете да ги сместите вашите најпотребни гаџети(моб. телефон,полначи итн.) Странично има посебна преграда за боца вода а долниот дел е дополнително засилен со материјал кој овозможува подобра заштита. Ранецот во долниот дел поседува и флуоресцентна прекривка/кабаница за заштита од дожд.

Карактеристики:

 • За 15,6” лаптоп
 • Внатрешни димензии: 385x260x100 цм
 • Надворешни димензии: 500x360x220 цм
 • Материјал: 600D Nylon /ballistic nylon 1680D /210D Nylon
 • Боја: Црна/црвена
 • Тежина:976 грама

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 31.07.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2019 до 30.09.2019

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.