- 51%

51% попуст на ранец Swissgear 6752 ScanSmart 17" од Нитро Компјутери

5300 ден.

2590 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Опис

Супер ранец Swissgear 6752 ScanSmart 17"
 
Супер практичен ранец од произведувач во којшто доверба има и Швајцарската армија.
Оптимален за употреба во работа, во училиште, планинарење, патување.
Специјален систем за вентилација на воздухот.
Преградите, рачките и задниот дел се импрегнирани со компресиран сунѓер за спречување на повреда на уредите внатре и комфорно чувство на рамењата и грбот.
Тврди прегради за заштита на очилата, MP3/МP4 плејер, мобилен телефон, таблет.
Посебен дизајн за сигурносните скенери на аеродром/станици за патување/шопинг центар/заштитени објекти, нема потреба да се вадат уредите од ранецот затоа што преградите со џебови за лаптоп/таблет се отвораат целосно и ранецот доаѓа во хоризонтална отворена позиција.
 
 • Бои: црна, сива со црно, небесно сина со сиво
 • Со четири големи прегради
 • Една преграда со посебно големо место за складирање
 • Џеб со патент напред
 • Преграда со организатор - џебови за пенкало, лампа, power bank, привезок за клучеви, мобилен телефон, таблет
 • Прегради со џебови за лаптоп и таблет, импрегнирани во сунѓер за добра амортизација, се отвораат по цела должина за рамна расклопена позиција на ранецот при проверка на сигурносните скенери, нема потреба да се вадат уредите од ранецот
 • Џеб за шише
 • Заштитен тврд џеб со патент за очила
 • Џеб со заштита за аудио и видео уреди
 • Импрегнирани меки рачки со сунѓер за околу рамењата, за посебно комфорно чувство, не се чувствува голема тежина
 • Заден импрегниран сунѓер и систем за слободно струење на воздухот, за убаво чувство на грбот и вентилација во ранецот
 • Странични ремени за стегање на ранецот, ако е потребно
 • Ремен помеѓу рачките, за да не се лизгаат од рамењата
 • Силна рачка за држење на ранецот со рака
 • Кука за закачување на површина

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 06.02.2020 до 30.04.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Нитро" овде

Испорака

#ОстаниДома

 • Нитро Компјутери може да Ви ги достави купените производи преку професионална доставна служба по цена од 100 ден, во сите градови.
 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.