0 ја следат оваа компанија


- 15%

Ранец за алат и лаптоп

2399 ден.

2039 ден.

Преостанато време

Опис

Ранец со голем број на прегради и џебови како и посебен дел за лап топ и документи и преносен дел за алати.

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.