46 ја следат оваа компанија


- 25%

25% попуст на ранец за лаптоп HP OMEN 17,3″

4800 ден.

3590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дизајниран за сите ваши најважни игри
 • Забележливо е различен со рационализирана форма, стратешко поставување на џебовите и карактеристична марка на Хјулит Пакард
 • Тактичка организација, вклучувајќи џебови за додатоци означени со икони и посебни прегради за таблет и гејмерскиот лаптоп со дијагонала до 43,94 см (17,3 ″)
 • Внатрешното поклопување ја штити вашата највисока тајна опрема за игри додека трајната надворешност е отпорна на секојдневна изложеност
 • Лента за прилагодување на решетката и задниот панел што се наоѓа нагоре, овозможуваат удобно патување
 • Се вклопува во тетратки со дијагонала до 43,94 см (17,3)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.