Ultra Last Minute! Лето за млади во Будва (14.07-22.07.2018)! До 18% попуст на 7 ноќевања во двокреветна, трокреветна или четирикреветна соба + автобуски превоз во Villa Park од Rapsody Travel

РАСПРОДАДЕНО

Ultra Last Minute! Лето за млади во Будва (14.07-22.07.2018)! До 18% попуст на 7 ноќевања во двокреветна, трокреветна или четирикреветна соба + автобуски превоз во Villa Park од Rapsody Travel

Цена

8,370 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

10,230 ден.

Попуст

18%

Заштеда

1,860 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Аминта трети бр. 81/1 дп. 2 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 609 1717, 078 399 853

 • collegiummkd@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 18:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Понудата е по лице за 7 ноќевања во сместување по избор во Villa Park + автобуски превоз (14.07-22.07.2018)

 • Двокреветна соба, цена: 10850 ден. (175 еур) 8990 ден. (145 еур)
 • Трокреветна соба, цена: 10230 ден. (165 еур)​ 8370 ден. (135 еур)
 • Четирикреветна соба, цена: 10230 ден. (165 еур)​ 8370 ден. (135 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.07.2018 до 22.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се TA Rapsody Travel да направите резервација на телефон или е-маил за посакуваниот термин.
 • По купување на купонот потребно е да ја посетите TA Rapsody Travel, за да потпишете договор за патување.
 • Важат општите услови за патување на СКТМ и ТА Рапсоди Травел ДОО Скопје
 • Цената вклучува  користење на wi-fi интернет и клима 
 • Во цената не е вклучено:
 • Факултативни излети
 • Патничко и здравствено осигурување
 • Задолжителна туристичка такса кон општината – 1 евро по ноќ
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Вила Хотел Парк претставува комплекс од 15 вили, кои се наоѓаат во еден од најубавите делови на градот Будва т.н Podkosjun. Комплексот се наоѓа на оддалеченост од само неколку минути (400 м) од добро познатата Словенска плажа која е во должина од 1,6 километри и е вистински симбол на Будва – градот кој на секој чекор изобилува со клубови, барови, ресторани – супер места за забава и незаборавен провод.

Комплексот поседува капацитет од 404 кревети распоредени во 1/2 соби, 1/3 студија и 1/4 апартмани. Студијата поседуваат кујна, фрижидер, сопствено купатило и тераса, клима уред. Апартманите се со две соби со кујна, фрижидер, купатило и тераса, клима уред. Собите поседуваат фрижидер, сопствено купатило и тераса, клима уред. Во повеќето од сместувачките капацитети има клима уред. Сите сместувачки капацитети поседуваат ТВ.

 

БУДВА

Будва претставува најатрактивното место на јадранскиот брег кој преку година има околу 14000 жители. Сето ова драстично се менува за време на летото кога огромен број туристи доаѓаат овде за да уживаат во својот годишен одмор.

Овој популарен туристички центар изобилува со долги песочни плажи со вкупна должина од 25км. Меѓу нив најпознати и најпривлечни за туристите се: Словенска плажа, Милочер, Каменово, Могрен 1 и 2, а поодалечени се и Плоче и Јаз каде свои концерти имаат одржано популарните светски мега ѕвезди Мадона и Ролинг Стоунс.
Дневните и ноќни забави се на највисоко ниво што го прават овој центар привлечен за младите луѓе ширум Балканот, но и цела Европа. Најпознати клубови се: K3, Trocadero, Top Hill, Sparta….

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.