Распрскувач на боја Paint Zoom

2000 ден.

1490 ден.

Купени:

1

Шифра:

300000001361
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Напон: 230-240V; 50 Hz
 • Моќност: 650 W
 • Волумен на резервоарот: 800 ml
 • Должина на цревото: 1,5 m
 • Максимална вискозност 130 DIN во секунда
 • Брзината на моторот изнесува 32.000 вртежи во минута
 • Тежина на моторот: 1,9 кг
 • Бруто тежина на целиот апарат: 2,550 kg
 • Рачен компресор за лесно бојадисување
 • Практичен за употреба
 • Заштедува време и пари
 • Бојадисува 15 м2 за само 10 минути
 • Може да се користи во затворен и отворен простор
 • Лесен за одржување и чистење
 • Три методи на прскање: хоризонтално, вертикално и тесно

Со Paint Zoom можат да се користат следните бои:

 • Боја на водена база
 • Емајл боја на водена база и водени лакови
 • Лак - неразреден
 • Заштитни бои
 • Средства за премачкување на дрвени површини
 • Средства за белење
 • Средства за дезинфекција
 • НИТРО БОЈА НЕ СМЕЕ ДА СЕ КОРИСТИ

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.