Распрскувач на боја Paint Zoom

2100 ден.

1690 ден.

Купени:

3

Шифра:

300000001361
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Напон: 230-240V; 50 Hz
 • Моќност: 650 W
 • Волумен на резервоарот: 800 ml
 • Должина на цревото: 1,5 m
 • Максимална вискозност 130 DIN во секунда
 • Брзината на моторот изнесува 32.000 вртежи во минута
 • Тежина на моторот: 1,9 кг
 • Бруто тежина на целиот апарат: 2,550 kg
 • Рачен компресор за лесно бојадисување
 • Практичен за употреба
 • Заштедува време и пари
 • Бојадисува 15 м2 за само 10 минути
 • Може да се користи во затворен и отворен простор
 • Лесен за одржување и чистење
 • Три методи на прскање: хоризонтално, вертикално и тесно

Со Paint Zoom можат да се користат следните бои:

 • Боја на водена база
 • Емајл боја на водена база и водени лакови
 • Лак - неразреден
 • Заштитни бои
 • Средства за премачкување на дрвени површини
 • Средства за белење
 • Средства за дезинфекција
 • НИТРО БОЈА НЕ СМЕЕ ДА СЕ КОРИСТИ

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.