47% попуст на AOSEPT with Hydraglyde 360 ml и OPTI-FREE puremoist 300 ml раствор за леќи + еден пар леќи AirOptix Hydraglyde + еден пар леќи DAILIES TOTAL1 од Бета Медико во вредност од 2717 ден. по цена од 1439 ден.

Цена

1439 ден.

Вредност

2717 ден.

Попуст

47%

Заштеда

1278 ден.

Купени: 3

 • Ул. 29 Ноември 13

  Одведи ме таму

  02 3239 218, 02 3136 064

  betamed@t-home.mk

Добивате

 • AOSEPT with Hydraglyde 360 ml и OPTI-FREE puremoist 300 ml раствор за леќи
 • еден пар леќи AirOptix Hydraglyde - месечни леќи (покриваат еден месец)
 • еден пар леќи DAILIES TOTAL1 -дневни леќи за еднократна употреба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2020 до 07.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • AirOptix HydraGlyde се месечни леќи, парот кој ќе го добивате, може да се користи еден месец, додека DAILIES TOTAL1 се дневни леќи, кои може да ги користите само еден ден и истите се за еднократна употреба.
 • Може да се добијат леќи со различни диоптрии од паровите.
 • По купување на купонот леќите ќе може да се подигнат веднаш, доколку ги има на залиха. Во случај да нема залиха од производот, времето на чекање е 10 дена од денот на нарачка.
 • Подигнувањето е директно од компанијата.

Опис

AOSEPT Plus with HydraGlyde

Со 3% водород периоксид, AOSEPT Plus овозможува моќно чистење со ТРОЈНО ДЕЈСТВО:

 • Длабинско чистење
 • Разградување на нечистоии
 • Подобро отстранување на депозитите

Со висока моќ на чистење во неговиот уникатен сад за чување, AOSEPT Plus обезбедува пријатно чувство, исто  како да не носите леќи.

Ако чувствувате сувост на очите од носење контактни леќи, иритација од други раствори или сте чувствителни на конзерванси, пробајте го AOSEPT Plus.

OPRTI-FREE puremoist

Повеќенаменско средство за дезинфекција кое единствено содржи HydraGlyde Матрикс за навлажнување кој нуди дури 16 часа навлажнување кај контактните леќи и удобност од моментот на ставање на контактните леќи до моментот кога ќе ги извадите.

Помага така што ги чува контактните леќи чисти и со чувство на свежина, отстранувајќи ги протеинските депозити кои може да предизвикаат иритација, па дури и да влијаат на Вашиот вид.

AirOptix HydraGlyde

Месечни контактни леќи кои ги спојуваат двете напредни технологии: SMARTSHIELD TECHOLOGY и HydraGlyde Moisture Matrix,  дизајнирани да обезбедат долготрајна површинска влажност и заштита од депозити на леќите. SMARTSHIELD TECHOLOGY помага во заштита од иритирачките депозити во текот на целиот месец.

HydraGlyde Moisture Matrix ја привлекува и задржува површинската влажност на леќите во текот на целиот ден.

DAILIES TOTAL1

Дневни леќи кои се толку удобни, што ќе заборавите дека ги носите. Водено-градиентната технологија создава перниче од влажност врз окото, додека SmarTears® Technology овозможува ослободување на состојки кои природно се наоѓаат во солзите, со што овозможува стабилизирање на очниот солзен филм. Со скоро 100% вода на површината на леќите, тие овозможуваат исклучителна удобност при носење и без потреба од чистење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.