• ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: сива
 • Брзина до 24 километри на час
 • 30 минути континуирана употреба
 • Рачката за гас е едноставна за користење
 • Материјал на рамка: алуминиум
 • Брз вртежен момент
 • Кочењето е на задниот калник
 • Должина на основата: 425 mm x 140 mm
 • Безвоздушни гуми со димензија 200 mm
 • Прилагодлива висина на рачките
 • Вклучен е полнач на батерии и дисплеј за полна батерија
 • Користи батерија 36 V Li-On со можност за полнење
 • Тежина на производот: 9,8 kg
 • Димензии на склопен производ: 1020 mm x 462 mm x 1030 mm
 • Максимална тежина на возачот 80 kg
 • За возраст од 14+ години
 • 90 дена гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.