Оживејте ги спомените! 50% попуст на развивање фотографии по избор + бесплатна достава во Фото Дичо во вредност од 150 ден. по цена од 75 ден.

Цена

75 ден.

Вредност

150 ден.

Попуст

50%

Заштеда

75 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 979

 • т.ц. Бисер лок 7

  Одведи ме таму

  076 612 632; 078 211 244

  fotodico_biser@yahoo.com

Добивате

Развивање фотографии по избор + бесплатна достава: 

 • 10 фотографии (10x15 cm) или
 • 5 фотографии (13x18 cm) или 
 • 3 фотографии (15x21 cm)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.12.2020 до 30.11.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доставата важи за минимум 3 купони
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на е-маил: fotodico_biser@yahoo.com, како и Вашите фотографии, или пак доколку сакате фотографиите можете да ги доставите директно во фото студиото на USB/CD со печатена верзија од купонот 
 • Можност за достава низ цела Македонија со дополнителна доплата
 • Доколку сакате достава потребно е да испратите на е-маил: кодот од купонот, вашите фотографии, име и презиме и адреса на живеење

Опис

Искористете ја оваа можност да ги зачувате спомените во фотографии со димензија по ваш избор! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

sanja.kostadinova

Полоши фотографии во животот ниту едно фото студио ни нема дадено. Не си ги фрлајте парите ќе ви ги расипат сликите. Очигледно не се разбираат во тоа што го прават ниту пак знаат да подесат контраст и бои на фотографиите. Може и едноставно не се замараат и да не им е гајле за вашите фотографии што е уште полошо одколку да не разбираат во тоа што го прават.

Член на Grouper од: 11-09-2011

armina

Здраво Сања, Ви благодариме на споделеното искуство. Иако Grouper е само посредник и не е директен давател на услугите, ние секогаш се трудиме да бидеме транспарентни за условите кои една компанија ги нуди. Секогаш сме тука за нашите корисници и од големо значење ни е кога корисниците даваат фидбек со цел да сме во тек со услугите кои ги нудат компаниите. Вашиот коментар и мислење ќе биде споделено до компанијата со цел да го имаат во предвид во иднина.

Член на Grouper од: 28-10-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.