img

Автомобил нинџа желки Mini Ooze Thumper Sorto – NIKKO

1200 ден.

899 ден.

Шифра:

200000000593
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Со купување на овој купон со Mastercard картичка донираш 10 ден. во Проект Среќа. Прочитај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Забавна играчка за деца
 • Автомобил нинџа желки Mini Ooze Thumper Sorto – NIKKO
 • Мотор со видливи цилиндрични клипови кои даваат светлина и звук
 • Боја: зелена и виолетова
 • Вклучени се 3 AAA батерии (со краток век на траење)
 • Играчката е наменета за возраст од 3+ години

Играчка автомобил нинџа желки Мини истекуваат Thumper. Мотор со видливи цилиндрични пинови. Светлина и звук. Не е можно да се избере боја: зелена и виолетова. Возраст: 3+.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.