50% попуст на релаксирачко-лизгачка масажа на нозе Reboots Recovery од Fit Physiotherapy во вредност од 800 ден. по цена од 400 ден.

Цена

400 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

400 ден.

Преостанато време

 • Лазар Трповски 1-5-6/2/3, Скопје

  Одведи ме таму

  075 247 243

  physiotherapy@gmail.com

Добивате

Релаксирачко-лизгачка масажа на нозе Reboots Recovery 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2021 до 22.11.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Reboots Recovery прави релаксирачка, лизгачка масажа на вашите нозе и овозможува побрзо отстранување на киселите остатоци. Веднаш по третманот ќе забележите дека стапалата ви се посвежи и перформансите ќе се подобрат и на тренинг и на утакмица. Reboots Recovery се користи и пред тренинг, бидејќи ги загрева мускулите што овозможуваат вашата изведба да биде уште подобра за време на тренинзите.
Reboots Recovery може да се користи и за уморни нозе, ако сте имале напорен ден за да се чувствувате порелаксирано.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.