За совршено мазно тело ова лето! 39% попуст на целосна депилација во Red Beauty во вредност од 800 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 8

Добивате

Целосна депилација со топол восок (раце, нозе и интима)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.05.2021 до 31.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата важи само за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Новоотворениот салон за убавина "Red Beauty" се наоѓа во Аеродром и ги опфаќа следните услуги:

 • Фризерски услуги
 • Козметички услуги
 • Масажи
 • Маникир
 • Депилација
 • Шминка
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.