Снежен одмор во Разлог-Банско (Јан - Март)! До 45% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во "Redenka Palace Hotel 3*"

РАСПРОДАДЕНО

Снежен одмор во Разлог-Банско (Јан - Март)! До 45% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во "Redenka Palace Hotel 3*"

Цена

1,240 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,674 ден.

Попуст

26%

Заштеда

434 ден.

Купени : 493

 • Main road Predela-Bansko Bansko, Bulgaria (България), 2760

 • +359 747 81517; +359888722779; +359887766656;

 • reservations@hotelredenka.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање за едно лице со појадок и вечера + користење на СПА во сметување по избор:

 • Апартман со една спална (до две лица), цена: 2480 ден. (40 еур) 1364 ден. (22 еур)
 • Апартман со две спални (за четири лица), цена: 1674 ден. (27 еур) 1302 ден. (21 еур)
 • Вила со две спални (за 4 лица), цена: 1984 ден. (32 еур) 1302 ден. (21 еур)
 • Вила со три спални (за 6 лица), цена: 1674 ден. (27 еур) 1240 ден. (20 еур)

Во понудата е вклучено:

 • користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи и фитнес центар
 • транспорт до и од ски терените (гондолата)
 • паркинг
 • осигурување, туристичка такса и данок
 • бежичен интернет

*Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба


Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2017 до 30.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За деца од 0 до 5.99 год сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 11.99 год сместени на дополнителен кревет се доплаќа 9 евра за ноќевање со појадок и вечера
 • За дете на 12 години или трето возрасно лице се доплаќа 12 евра од вечер за ноќевање со појадок и вечера
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Redenka Palace Redenka Palace е елегантен хотел кој располага со 87 апартмани, еднособни, двособни и студио апартмани. Секој од нив е опремен според највисоки стандарди и истите вклучуваат целосно опремени кујни со сите потребни апарати. Комплексот располага со многу импресивни удобности како 24-часовна рецепција со лоби, соби за игри, внатрешни и надворешни базени, спа и спорт центар со сауна, џакузи, солариум и масажа.

Многу пријатно изненадување е температурата на водата во внатрешниот базен која изнесува 30-32 степени.

Дополнителни удобности на хотелот се салата за состаноци, продавница, соба за складирање на скијачка опрема и паркинг место. За дополнителна забава и релаксација, хотелот располага со тениско игралиште, терени за одбојка и кошатка, детско игралиште и пејсажни градини.

Еднособниот апартман е наменет за максимум 4 лица. Собите се опремени со една спална соба, кујна, купатило, брачен кревет, двосед и трепезарија наменета за 4 лица.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ