53 ја следат оваа компанија


Redmi Power Bank Пренослива батерија 10000mAh + 1 година гаранција

1290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • МоделPLM01ZM
 • Тип на батерија: Батерија на литиум полимер
 • Влезен напон:   12V / 9V / 5V
 • Излезен напон: 12V/9V/5V
 • Влезна струја: 12V 1.5A / 9V 2A / 5V 2A
 • Излезна струја:   12V 1.5A / 9V 2A / 5V 2A
 • Номинален капацитет : 3.6V/10000 mAh
 • Време на полнење:  3,5 часа (полнач 18W, стандарден USB кабел)   5,5 часа (полнач од 10W, стандарден USB кабел)
 • Излезна моќ: 10W преку УСБ кабел
 • Димензии:  128,5 x 75 x 12,6мм
 • Оптоварување: Автоматски открива додаток / додаток на уредот
 • Безбедносна заштита: Поддржува заштита од повисок напон (влез и излез), повисока-струја (влез и излез), краток спој, преоптоварување, претерано празнење на батерија Позитивен температурен коефициент (PTC)
 • Температура на полнење: 0 ℃ -45 ℃ (TYPE)
 • Температура на празнење: ℃ -20 ~ + 60 ℃ (видот)
 • Содржина на пакет: Power bank, Упатство за употреба, USB кабел за податоци, адаптер
 • Тежина:  223 грама

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.