31% попуст на промена на моторно масло и сите филтри (редовен сервис) од 614 Мотоспорт во вредност од 5600 ден. по цена од 3890 ден.

Цена

3890 ден.

Вредност

5600 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1710 ден.

Купени: 1

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Промена на моторно масло и сите филтри (редовен сервис) во автомобилот 

*Купонот се однесува на промена на моторно масло до 4l, за над таа количина се доплаќа директно во сервисот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2023 до 17.07.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 078 614 614
 • Купонот се однесува на промена на моторно масло до 4l, за над таа количина се доплаќа директно во сервисот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.