50 ја следат оваа компанија


- 47%

Рефлектор со сензор и јачина по избор

1500 ден.

790 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот

  • Сензор на движење
  • 50 000 работни часови
  • Без UV или IR радијација
  • Високо осветлување
  • Енергетска класа А
  • Ниско загревање
  • IP65

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.