9 ја следат оваа компанија


Регенерирачка крем маска за лице со екстракт од полжав 250мл

250 ден.

Опис

  • Има одлични регенерирачки и обновувачки својства.
  • Ја подобрува еластичноста на кожата.
  • Ја хидратира кожата.
  • Го забавува процесот на стареење.
  • Го изедначува тенот на лицето.

Се користи 2-3 пати неделно.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Палета ДОО од Скопје, е фирма која е основана во 1996 година. Нашата дејност е увоз и дистрибуција на козметикчки производи за нега на лице, тело и коса од бугарски, српски и полски производители. Нашето долгогодишно присуство на македонскиот пазар е знак за нашето искуство во работата од оваа област.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.