Беспрекорна организација на документи! До 21% попуст на пакет регистратори во боја по избор од ТЛТ

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

1120 ден.

Попуст

21%

Заштеда

230 ден.

Купени: 3

 • ул. Лондонска бр.1 (во Т.Ц. Олимпико)

  Одведи ме таму

  070303338

  tltinfo@mail.com

Добивате

Пакет регистратори во боја по избор

 • Пакет од 5 регистратори 560 ден. 470 ден. 
 • Пакет од 10 регистратори 1120 ден. 890 ден.

* Регистраторите се достапни во 4 бои: црна, сина, црвена и зелена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето се врши во продавницата на наведената локација 
 • За достава на територија на Скопје се доплаќа 50 денари 
 • За достава во другите градови се доплаќа 100 денари.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

ТЛТ Дооел ви нуди комплетна канцелариска опрема – сите видови канцелариски материјали, како и канцелариски мебел. Покрај тоа, врши хемиско чистење на возила и мебел и нуди средства за хигиена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.