• ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Овој импресивен релаксатор се карактеризира со ултра- удобност и музички додатоци со контрола на гласноста и смирувачки мелодии  за да го одржат бебето релаксирано и среќно. Висечките играчки овозможуваат забава на бебето и смирување. Изработен е од мек и пријатен материјал со поглога за главата на бебето која му овозможува удобност при спиењето. Истот е целосно безбеден. Производот е компактен за пренесување и складирање.

 • Лесно се претвора во столица за лулање
 • Практично место за хранење на бебето
 • Работењето на вибрациите и нежно движење на лулката го смируваат бебето
 • Го стимулира чувството на допир со различни текстури.
 • Потребна е 1 D батерија (не е вклучена)
 • Наменето за деца до 18kg

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.