63% попуст на рекреактивни активности за деца во Стар-ДТ во вредност од 800 ден. по цена од 300 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

63%

Заштеда

500 ден.

Купени: 1

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

Рекреативни активности за вашите деца по избор:

 • фитнес за деца
 • детска јога
 • модерен танц за деца

Времетраење на час: 45 минути

* Активностите се одржуваат во попладневни часови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • За сите дополнителни информации контактирајте ги Стар ДТ на телефон или е-mail
 • Активностите може да се комбинираат или пак да се креираат посебни групи за секоја активност во зависност од интересот.
 • Активностите се одржуваат во попладневните часови

Опис

Денешново време исполнето со многу технологија, многу електронски игри и дружење со комјутерот, не лишува од убавините на маалската игра, дружењето со врсниците и децата од соседството, од прекрасното чувство на исполентост после некоја физичка активност. Се чини дека со зимава, сите сме во некој пасивен зимски сон.

Активностите може да се комбинираат или пак да се креираат посебни групи за секоја активност во зависност од интересот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.