За шарена и назаборавна забава! До 53% попуст на реквизити за родендени и прослави: роденденски капи, чаши и чепкалки за колачи + бесплатна достава

За шарена и назаборавна забава! До 53% попуст на реквизити за родендени и прослави: роденденски капи, чаши и чепкалки за колачи + бесплатна достава

Вредност

190 ден.

Попуст

53%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Реквизити за роденденска забава по избор:

 • 10 Големи роденденски капи, цена: 190 ден. 120 ден.
 • 10 Капи Baby Girl, цена: 190 ден. 99 ден.
 • 10 роденденски капи средна големина, цена: 190 ден. 99 ден.
 • 10 Роденденски чаши, цена: 190 ден. 89 ден.
 • 48 Роденденски чепкалки со свеќа, цена: 200 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Роденден кој не се заборава!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ