Комплетно опуштање! 50% попуст на релакс масажа на грб во салон Весна Висаж во вредност од 380 ден. по цена од 190 ден.

Вредност

380 ден.

Попуст

50%

Заштеда

190 ден.

Купени: 29

Добивате

Релакс масажа на грб (времетраење од 30 мин.)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 24.02.2019 до 30.04.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Едно лице може да купи повеќе купони
  • Понудата е наменета и за мажи и за жени
  • За презакажување на резервиран термин потребно е да го контактирате салонот 24 часа однапред
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.