Целосна релаксација! До 60% попуст на масажа по избор: релакс или медицинска масажа во Козметички салон NORA BJUTI

Цена од

399 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

Преостанато време

Купени: 9

 • Nikola Rusinski 29, Skopje, North Macedonia (кафената зграда меѓу Сидро2 и City Mall)

  Одведи ме таму

  075 953 266

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа на грб 800 ден. 399 ден.
Медицинска масажа на грб 1,000 ден. 399 ден.

*Времетраењето на масажите е 30 мин.

*Понудата важи за мажи и жени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2023 до 31.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за мажи и жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Релакс масажа
Главната цел на релакс масажата е да ве релаксира, и е вистинскиот избор доколку на Вашето тело му е потребно опуштање. Со помош на оваа масажа, вашата кожа ја добива магијата на свиленкаст сјај, а телото добива целосно продлабочување на физичката и менталната благосостојба.

Бенефитите од имплементирањето на релакс масажа вклучуваат:

 • Ослободување од стрес
 • Подобрување на циркулацијата
 • Намалување на болките
   

Медицинска масажа
Meдицинската масажа има за цел да му помогне на организмот да функционира правилно преку стимулирање на циркулацијата. Во денешно време сме изложени на многу стресни фактори, но правилно применетата медицинска масажа помага во намалувањето на стресот, а покрај тоа може да помогне во решавање на други здравствени проблеми.

Бенефитите од имплементирањето на медицинска масажа вклучуваат:

 •  Намален крвен притисок
 •  Оптимизирање на тонусот на мускулатурата
 •  Олеснета подвижност на зглобовите
 •  Ослободување на стрес

За компанијата

Козметички салон NORA BJUTI ги нуди следниве услуги:

 • Хијалуронски филери за пополнуванје на усни и брчки на цело лице (premium filers Apriline)
 • Депилација за мази и жени на цело тело со топол восок од премиум брендот ITALWAX

Масажи:

 • Релакс масаза (грб, нозе, лице, раце)
 • Special edition (грб, задник, гради, стомак)
 • Full body (грб, задник, нозе, лице, раце, гради, стомак)
 • Медицинска масажа
 • Спортска масажа
 • Антицелулитна масажа
 • Wine and milk massage 
 • Какао масажа
 • Кокос масажа
 •  Kleopatra massage (milk & honey)
 • Lomi lomi masage
 • Golden massage
 • Парцијална масажа

Третмани на лице (кокос, какао, golden treatment, pilling Ziaja massage, Bielenda cosmetics, Revuele cosmetics)

Третмани на тело (какао, ванилла, кокос, sugar body scrub, Revuele cosmetics, Ziaja cosmetics)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.