31% попуст на релакс масажа на цело тело + парафин на раце и нозе во вредност од 800 ден. по цена од 550 ден. во Lotus Medikus

Цена

550 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

31%

Заштеда

250 ден.

Купени: 5

 • Варшавска 14/2, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076998309

  [email protected]

Добивате

Релакс масажа на цело тело + парафин на раце и нозе

*Масажата трае 40 мин

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.03.2023 до 10.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.