45% попуст на релакс масажа на цело тело во Студио за убавина Габи во вредност од 900 ден. по цена од 499 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

45%

Заштеда

401 ден.

Купени: 1

 • ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода 1(кај Чешма)

  Одведи ме таму

  071 395 912

  gabi.studio.sk@gmail.com

Добивате

Релакс масажа на цело тело (времетраење 60 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Понудата важи само за жени

Опис

Релаксирајте се!
Фризерско-козметичко студио Габи веќе 6 години се грижи за вашата убавина.
Убавината и здравјето започнуваат од здраво тело. Погрижете се за вашето тело со пријатна релакс масажата и опуштите сите ваши сетила.
Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.