56% попуст на релакс масажа на цело тело + ароматерапија на цело тело + третман со вулкански камења од Центар за рехабилитација Св. Јован во вредност од 800 ден. по цена од 350 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

56%

Заштеда

450 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 26

 • ул. Луј Пастер бр. 5

  Одведи ме таму

  077 538 454

Добивате

Релакс масажа на цело тело + ароматерапија на цело тело + третман со вулкански камења (времетраење: 30 минути)

*Ароматерапија се прави со масло по избор (кокос, лаванда, неутрално)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна e претходна резервација

Опис

Центарот за Рехабилитација Свети Јован се наоѓа во центарот на град Скопје на улица Mакедонија, до куќата на Мајка Тереза. ЦР “Свети Јован” е специјализиран за рано откривање и интензивното лекување на травматските и дегенеративните заболувања на локомоторниот апарат и најтешката за лекување, хроничната мускулноскелетна болка. Лекувањето е комплексно. Се лекуваат не само клиничките симптоми, туку и воспалувањето и болката на пример, но и причините (етиологија) за појавата на патолошките процеси.

Повеќето акутни проблеми се лекуваат релативно брзо, со не повеќе од 3 – 4 манипулации за период од 1 до 2 недели, додека кај хроничните заболувања се бара акумулација на лековитите влијанија, односно терапевтски третман на организмот за еден оптимален временски период, до постигнување на адекватен биолошки одговор.

Професионалниот тим на ЦР “Свети Јован” во својата работа ги почитува принципите на деловност, етика, врши континуирана едукација и ги следи највисоките стандарди за квалитет и тоа се со единствена цел – да одговори на потребите и барањата на пациентите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.