Доведете го телото во хармонија! 55% попуст на ексклузивна релакс масажа со бамбус во Studio Veljanova во вредност од 1300 ден. по цена 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1300 ден.

Попуст

55%

Заштеда

710 ден.

Купени: 11

Добивате

Ексклузивна релакс масажа со бамбус

 • времетраење: 30 мин.

*Студиото Вељанова започнува со работа од 24.04, закажете го својот термин на тел: 071 332 166

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.02.2020 до 31.10.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за жени и мажи
 • Студиото Вељанова започнува со работа од 24.04, закажете го својот термин на тел: 071 332 166

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

Масажата со бамбус има важно место во културата на здраво живеење. Го ослободува телото од стрес, главоболка, несоница, а истовремено ја негува кожата, ја прави мека и сјајна, го разградува целулитот и го доведува телото во хармонија.

За компанијата

Studio Veljanova ги нуди следните услуги:

 • нокти
 • масажа
 • депилација
 • шминка
 • педикир
 • трепки
 • фризерски секакви услуги
 • третмани на лице
 • третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.