65% попуст на релакс масажа на цело тело со кокосово масло + третман со вулкански камења од Центар за рехабилитација Св. Јован во вредност од 1000 ден. по цена од 350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

65% попуст на релакс масажа на цело тело со кокосово масло + третман со вулкански камења од Центар за рехабилитација Св. Јован во вредност од 1000 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

65%

Заштеда

650 ден.

Купени : 86

 • ул. Луј Пастер бр. 5 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 077 538 454

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Релакс масажа на цело тело + третман со вулкански камења (времетраење 45 мин.)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2017 до 15.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна e претходна резервација
 • Понудата важи за мажи и за жени

Опис

Центарот за Рехабилитација “Свети Јован” се наоѓа во центарот на град Скопје на улица Mакедонија, до куќата на Мајка Тереза. ЦР “Свети Јован” е специјализиран за рано откривање и интензивното лекување на травматските и дегенеративните заболувања на локомоторниот апарат и најтешката за лекување, хроничната мускулноскелетна болка. Лекувањето е комплексно. Се лекуваат не само клиничките симптоми, туку и воспалувањето и болката на пример, но и причините (етиологија) за појавата на патолошките процеси.

Повеќето акутни проблеми се лекуваат релативно брзо, со не повеќе од 3 – 4 манипулации за период од 1 до 2 недели, додека кај хроничните заболувања се бара акумулација на лековитите влијанија, односно терапевтски третман на организмот за еден оптимален временски период, до постигнување на адекватен биолошки одговор.

Професионалниот тим на ЦР “Свети Јован” во својата работа ги почитува принципите на деловност, етика, врши континуирана едукација и ги следи највисоките стандарди за квалитет и тоа се со единствена цел – да одговори на потребите и барањата на пациентите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ