41% попуст на релакс масажа на цело тело со етерични масла во Промедика Естетик во вредност од 1500 ден. по цена од 890 ден.

Цена

890 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

41%

Заштеда

610 ден.

Купени: 18

 • Св. Кирил и Методиј бр. 50, (прв кат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3248 447, 02 3248 451

  [email protected]

Добивате

Релакс масажа на цело тело со етерични масла

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.11.2022 до 15.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.