За вистинска релаксација! 52% попуст на релакс или медицинска масажа по избор во Аромавита

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

52%

Заштеда

310 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 20

 • ул.Шидска бр.24 лок.2

  Одведи ме таму

  078 308 983

  aromavita7@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа на цело тело (времетраење: 45 мин.) 600 ден. 290 ден.
Медицинска масажа (времетраење: 45 мин.) 600 ден. 290 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2019 до 15.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За повеќе масажи потребно е да купите соодветен број на купони

Опис

Студио Аромавита е студио за масажи. На едно место ќе најдете високо квалитетна услуга, пред се професионална и стручна помош.

Кај нас масажата е повеќе од допир, повеќе од релаксација, повеќе од површина. Кај нас станува збор за длабочина, стручност, професионалност и квалитет.

Препуштете се на вистински професионалци и опуштете го вашето тело и сетила.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.