Целосно опуштање на сите сетила! До 69% попуст на користење на спа центар, анти-стрес масажа + масажа на глава и лице, освежителен третман на лице + масажа на врат лице и деколте од Мртво море + користење на џакузи во Garden Spa Boutique

Цена од

599 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

25%

Заштеда

201 ден.

Купени: 26

 • ул. Леринска бр.2

  Одведи ме таму

  02 6092 191, 078 286 406

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Користење на спа центар до 2 часа 800 ден. 599 ден.
Анти-стрес масажа + масажа на глава и лице (вкупно 70 мин.) 2,300 ден. 990 ден.
Освежителен третман на лице + масажа на врат лице и деколте (вкупно 70 мин.) 3,600 ден. 1,100 ден.

*Секој корисник добива бањарка и пешкир

*Спа центарот содржи финска сауна, турска и парна бања, џакузи и топли кревети

* За третманите за лице се употребува Jansen козметика

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2019 до 06.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За користење на СПА центарот потребни се минимум две лица

Опис

Искористете ја оваа можност и разгалете го вашето тело и сетила.
На само чекор од вас а надвор од урбаниот хаос се наоѓа одговорот на вашата желба за релаксација и одмор – Хотел Гарден Спа.

Спа центарот содржи финска сауна, турска и парна бања, џакузи и топли кревети.

Со самото спомнување на термините спа и козметика, често помислуваме на најкраткиот пристап до природата во секојдневниот живот. Директната поврзаност на Хотел Гарден Спа со познатиот лондонски бренд Гарден Спа козметички салони, гордо ни дава можност да ви го понудиме чувството на најсовремените методи на третмани за кожата и за грижата за здраво телото.

Не размислувајте дали да ја искористите шансата да го пробате овој уникатен метод (топли легла, неколку видови масажи) со помош на нашиот тим од специјалисти и најдобро обучени козметичари, за третмани со врвна и целосно природна козметика.

Анти стрес масажа помага да се создаде смирена состојба на будност, додека се намалува менталниот стрес. Масажа за смирување на умот, и разбистрување на мисловниот процес. Масажата е релаксирачка и му овозможува на телото да се ослободи од акумулираниот стрес. Масажата се изведува на цело тело и масажа на лице и глава каде се опфаќаат акопресурни точки на лице и глава.

Освежителен третман на лице

 • чистење на лице со млеко и тоник
 • гел миење
 • пилинг на лице и врат со масажа
 • масажа на лице и маска на лице
 • крема
 • масажата

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.