Луксузно СПА уживање! 35% попуст на релакс пакет од 2 часа користење на СПА + освежителен безалкохолен пијалок по избор, кафе или чај во Hotel Solun & Spa 4* во вредност од 1500 ден. по цена од 980 ден.

Цена

980 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

35%

Заштеда

520 ден.

Купени: 13

 • ул. Никола Вапцаров бр.10

  Одведи ме таму

  02 3232 512, 078 999 992

  info@hotelsolun.com.mk

Добивате

2 часа користење на СПА + освежителен безалкохолен пијалок по избор, кафе или чај 

СПА центарот вклучува:

 • Внатрешен базен со џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Солена соба со водени кревети
 • Вештачки дожд
 • Ледени коцки

*СПА центарот собира максимум 6 лица во исто време

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација! 

Опис

Луксузно и интимно СПА уживање за кое повторно ќе мечтаете!

Хотел Солун ви овозможува уникатно и луксузно спа искуство, за опуштање на телото и душата во било кој дел од денот. СПА центарот располага со внатрешен базен со џакузи, прекрасно декоририан со рачно изработен мозаик специјално дизајниран за потребите на хотелот. За почеток опуштете ги мускулите и ослободете се од токсините во топла сауна, а потоа уживајте во хидратација на кожата во парната бања. За потполен ефект после затоплувањето, одлично би било да ги користите вештачкиот ароматерапи дожд и ледениот туш. Комплетирсајте го ваштео релакс задоволство со одмор во солената соба опуштајќи се топлите водени кревети во комбинација со топол чај и опуштена музика.

Масажата на грб е одлична во комбинација со СПА релаксација за намалување и опуштање на болката во мускулите на грбот и половината. Секоја од масажите ги изведува сертифициран физиотерапевт.

Во склоп на веленес центарот, покрај СПА делот и центарот за масажи, Хотел Солун располага и со модерен фитнес центар комплетно опремен со Technogym© справи и машини за вежбање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.