Луксузно СПА уживање за двајца! 35% попуст на релакс пакет: користење на СПА центарот + тандем парцијална масажа + 2 коктели по избор во Hotel Solun & Spa 4* во вредност од 4600 ден. по цена од 2990 ден.

Вредност

4600 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1610 ден.

Купени: 14

 • ул. Никола Вапцаров бр.10

  Одведи ме таму

  02 3232 512, 078 999 992

  info@hotelsolun.com.mk

Добивате

2 часа користење на СПА центарот за двајца + тандем парцијална масажа + 2 коктели по избор

* СПА центарот вклучува:

 • Внатрешен базен со џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Солена соба со водени кревети
 • Вештачки дожд
 • Ледени коцки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Луксузно и интимно СПА уживање за кое повторно ќе мечтаете!

Хотел Солун ви овозможува уникатно и луксузно спа искуство, за опуштање на телото и душата во било кој дел од денот. СПА центарот располага со внатрешен базен со џакузи, прекрасно декоририан со рачно изработен мозаик специјално дизајниран за потребите на хотелот. За почеток опуштете ги мускулите и ослободете се од токсините во топла сауна, а потоа уживајте во хидратација на кожата во парната бања. За потполен ефект после затоплувањето, одлично би било да ги користите вештачкиот ароматерапи дожд и ледениот туш. Комплетирсајте го ваштео релакс задоволство со одмор во солената соба опуштајќи се топлите водени кревети во комбинација со топол чај и опуштена музика.

Масажата на грб е одлична во комбинација со СПА релаксација за намалување и опуштање на болката во мускулите на грбот и половината. Секоја од масажите ги изведува сертифициран физиотерапевт.

Во склоп на веленес центарот, покрај СПА делот и центарот за масажи, Хотел Солун располага и со модерен фитнес центар комплетно опремен со Technogym© справи и машини за вежбање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.