- 18%

Kids Week! 18% попуст на релаксатор Ballon Dark Grey до 18кг од Enci Menci

6590 ден.

5372 ден.

Преостанато време

Остануваат:

4
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Опис

 • Новиот релаксатор Balloon на Chicco е погоден од раѓање до приближно до 18кг и е одличен за Вашето малечко за опуштање и забава во исто време.
 • Овој релаксатор може да се користи како клатечко столче, но и во фиксирана позиција, додека потпирачот за грбот може да се прилагоди во 4 позиции овозможувајќи му на Вашето бебе да си игра, јаде или едноставно да се одмара. Релаксаторот Balloon, исто така, располага со нежни вибрации кои го смируваат Вашето малечко и овозможуваат поголема удобност.
 • Во комплетот доаѓа со додатно ергономско перниче кое може да се отстранува, за максимална удобност и правилно држење на главата, со цел да го следи во растот. Вклучен и бар со играчки, со светло, звуци и висечки играчки кои го стимулираат Вашето дете, а постои можност за снимање на порака од 30 секунди за да се анимира.
 • Кога не се користи релаксаторот лесно се собира и може да се транспортира со практичните рачки.
 • Димензии: В 60 x Д 62 x Ш 45см 

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.