53 ја следат оваа компанија


Релаксатор Fancy Fantasy BRIGHT STARTS

2300 ден.

1690 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Максимална тежина: 9 kg
 • Пречката со играчки едноставно се вади за полесен пристап до детето.
 • Длабоко седиште за поголема удобност на бебето.
 • Со вклучени 2 играчки.
 • Навлаката на седиштето се пере.
 • Мекото,розово и плишано седиште ќе направи Вашето бебе да биде безбедно и сигурно со заштитниот каиш и нелизгачките ногарки.
 • Смирувачки движења и вибрации.
 • Користи батерии.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.