• ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозиводот:

 • Наменето до 11 килограми максимална тежина на бебето
 • Безбедно и комфорно
 • Смирувачки нежни вибрации
 • Ергономско седиште/легло
 • Висечки играчки со ѕвечки
 • Овозможува развој на моториката и координацијата на рацете со очите
 • Живописни дезени со светли бои, одлично за визуелниот развој
 • Безбедносен ремен со 3 точки
 • Навлака која може се пере во машина
 • Димензии на пакувањето 44 x 42,5 x 9 cm
 • Димензии на производот: висина 61 см ширина 49 см должина 51 см
 • Наменето за 0+ месеци
 • Додатокот со висечки играчки е одличен за занимавање на детето и развој на моториката како и координацијата на рацете со очите. Навлаката е од специјален хипоалергенски материјал, лесно се вади и може да се пере во машина
 • Релаксаторот исклучително лесно се склопува и расклопува и доаѓа во луксузно пакување (идеално за подарок), има модус да вибрира со што се смирува детето. Може и да лула и да биде статичен, одлично за хранење на детето.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.