53 ја следат оваа компанија


- 26%

Релаксатор Ingenuity Comfort 2 Go Portable Swing Audrey BRIGHT STARTS

7800 ден.

5790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • РЕЛАКСАТОР Ingenuity Comfort 2 Go Portable Swing Audrey BRIGHT STARTS
 • Зафаќа малку простор во домот или при патување
 • Издржливост до 9 кг
 • Технологијата True Speed опфаќа 6 брзини со бешумно лулање
 • Содржи бар со 2 играчки со можност за прикачување на други и нивно лесно отсранување
 • Тајмер за подесување: 30, 40 и 60 минути
 • Comfort Recline има прилагодлив наслон на седиштето во 2 позиции
 • Го смирува бебето со 8 мелодии и звуци од природата, со прилагодување на јачината на звукот
 • Одржување: да не се потопува во вода
 • Работи на батерии

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.