53 ја следат оваа компанија


- 26%

Релаксатор Jungle Jumble BRIGHT STARTS

2000 ден.

1490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Максимална тежина: 9 kg
  • Дизајнот на лежиштето на релаксаторот обезбедува поддршка и удобност за бебето.
  • Движењето на релаксаторот го забавува бебето.
  • Лесен во тежина и едноставен за транспорт.
  • 3 точки на отпор и нелизгачки материјали во делот кај ножињата за максимална безбедност.
  • Дизајниран со светли бои.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.