53 ја следат оваа компанија


Релаксатор Mickey Happy Triangle BRIGHT STARTS

3390 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Максимална тежина: 18 kg
 • Седиштето може да се лула напред и назад за да го смири Вашето бебе или може да се постави во фиксна положба, за поголеми деца
 • Седиште кое се подесува во 2 позиции
 • Бар со 2 играчки
 • Нежните вибрации помагаат да се смири бебето
 • Пречката која се наоѓа зад седиштето овозможува да се претвора од седиште во релаксатор
 • Дизајниран со светли бои
 • Потребни се батерии од 1 C

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.