53 ја следат оваа компанија


Релаксатор Mickey Mouse Happy Triangles BRIGHT STARTS

2800 ден.

2090 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Максимална тежина: 9 kg
 • Создадете волшебни спомени со Мини Маус.
 • Направено за да ги гушка и смирува новородените и поголемите дечиња.
 • Пречката со 2 играчки се отстранува лесно со една рака.
 • Вибрацијата помага да го смири бебето.
 • Навлаката на седиштето едноставно се вади и се пере во машина.
 • Нелизгачки ногарки и заштитен каиш кои ќе направат Вашето девојче да биде стабилно и безбедно додека седи во релаксаторот.
 • Користи батерии.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.