53 ја следат оваа компанија


Релаксатор Minnie Mouse Spotty Dotty BRIGHT STARTS

2600 ден.

1990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Максимална тежина: 18 kg
 • Создадете волшебни спомени со Мини Маус.
 • Направено за да ги гушка и смирува новородените и поголемите дечиња.
 • Вклучени две розе играчки, тропалка во форма на срце и огледало Мини.
 • Вибрацијата помага да го смири бебето.
 • Навлаката на седиштето едноставно се вади и се пере во машина.
 • Едноставен за монтирање и поставување на пречката со играчки само со една рака.
 • Нелизгачки ногарки и заштитен каиш кои ќе направат Вашето девојче да биде стабилно и безбедно додека седи во релаксаторот.
 • Користи батерии.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.