53 ја следат оваа компанија


Релаксатор Raspberry Garden BRIGHT STARTS

3600 ден.

2690 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Максимална тежина: 18 kg
 • Идеален за бебиња и деца
 • Целосно лежечко седиште со 2 позиции
 • Седиштето може да се заклучи во статична положба
 • Задниот држач го смирува седиштето
 • Лесно се собира, лесно се чисти
 • Вклучува играчки и нежни вибрации
 • Користи батерии

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.