53 ја следат оваа компанија


- 26%

Релаксатор Silly Safari BRIGHT STARTS

2000 ден.

1490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Максимална тежина: 9 kg
  • Bright Starts Silly Safari релаксатор со нежно нишање за лесно смирување на бебето.
  • Релаксаторот има вдлабнато седиште за екстра поддршка и место за растење.
  • Материјалот се пере во машина.
  • Каишите за заштита се прилагодуваат за поголема удобност.
  • Дизајниран со светли бои.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.