53 ја следат оваа компанија


- 26%

Релаксатор Twinkle Tails BRIGHT STARTS

6700 ден.

4990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • 2 позиции на прилагодување на наслонот за грб
 • Смирувачка вибрација на седиштето
 • 7 мелодии и неколку звуци од природата со контрола на јачината на звукот
 • Пречка со играчки за бебето, која има и проекција на светло
 • Каиш за заштита
 • Навлаката може да се вади и пере во машина
 • Носивост до 9кг
 • Потребни 3 батерии C/LR14 (не се вклучени)
 • Возраст 0м+

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.